Blog

Estera Figura - Fotografia / Sesja miłosna  / Zróbmy coś szalonego! Poranny spacer na starówce Gdańska

Zróbmy coś szalonego! Poranny spacer na starówce Gdańska

Poranny spacer?

Śniadanie do łóżka ?

A może by to połączyć i pójść na śniadanie prosto z łóżka na starówkę w Gdańsku o poranku ? 🙂

Tak, robimy to usłyszałam od Mai i Bartka Pukkalifestyle i spotkaliśmy się o brzasku na porannym szalonym spacerku. Dlaczego szalonym, bo czasu nie było, żeby się ubrać hehhe. W pościeli w centrum miasta Gdańsk tworzyliśmy kadry pełne śmiechu i uczucia 🙂

Dobrze, że mam ludzi z którymi mogę realizować takie pomysły i przy okazji każdy z nas świetnie się przy tym bawi. Poranny spacer na starówce Gdańska uważam za w pełni udany, oprócz samochodów z dostawami mało kto mijał się z nami drogę. Szczególnie zapamiętaliśmy Pana z pieskiem , który widząc to szaleństwo powiedział “dobrze, dobrze trzeba się bawić swoją młodością ”

 

 

Starówka Gdańsk

spacer na starówce w Gdańsku

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawostka:

Atrakcje w Gdańsku jak we Włoszech – Krzywa kamienica

Aby zobaczyć obiekty architektoniczne, które od wielu lat stoją nachylone pod kątem, nie trzeba jechać specjalnie do Pizy. Gdańsk także może poszczycić się tego typu budowlą. Krzywa kamienica stoi przy skrzyżowaniu dwóch ulic – Lawendowej oraz Świętojańskiej – i jest odchylona od pionu aż o 50 cm! Jeszcze w latach 50. XX wieku budynkowi groziło całkowite zawalenie lub rozbiórka. Obiekt przejęła jednak Pracownia Konserwacji Zabytków, która wzmocniła konstrukcję i ustabilizowała budynek. Dzięki temu od ponad 60 lat krzywa kamienica nie pochyliła się ani o centymetr.

 

Brak Komentarzy
Skomentuj