Blog

Estera Figura - Fotografia / Sesja ślubna  / Wesele Oklaski Stanisławie 7

Wesele Oklaski Stanisławie 7

Wesele Oklaski Stanisławie

Asia i jej ekipa dziewczyn pracują w szkole tańca. Od razu mądrzejsza o tą wiedzę, wiedziałam, że materiał z tańców będę miała dobry 😀 Jednak nie spodziewałam się , że natychmiast po obiedzie wejdą z tak ostrego przytupu. Wierzcie mi to naprawdę była mocna grupa!

Dzięki zaproszeniu Asi i Tomka mogłam pierwszy raz pracować w pięknej sali niedaleko Tczewa, mowa o nowoczesnej ceglanej przestrzeni Oklaski Stanisławie. Idealna strefa chill, miejsce na spacer i klimatyczny pomost z oczkiem wodnym. Jednak tego dnia pogoda nam nie dopisała i w okienkach pogodowych korzystaliśmy z chwili by zrobić kilka zdjeć na zewnątrz.

Tego dnia o dekorację przestrzeni zadbała firma Tak Pięknie, jak sama nazwa wskazuje inaczej być nie mogło 🙂

Całą zabawę poprowadziła drużyna z  Manufaktura Wydarzeń, jak widać poniżej tańców , śmiechów i animacji końca nie było!

To co zaskoczyło mnie najbardziej to przygotowany taniec przez Asię z dziewczynami. Jednak o tym tańcu była wcześniej mowa. Kompletnym Zaskoczeniem była jednak choreografia Tomka z jego przyjaciółmi, tego nawet się nie spodziewała Panna Młoda, ale tam było emocji, pisków, krzyków – tego nie można opisać słowami!

 

oklsaki stanisławiedekoracja Tak Pięknie

 

 

O tu właśnie tu, przez moment padać przestało, więc hop – wyskakujemy na turbo szybkie zdjęcia aby skorzystać jeszcze ze światła na zewnątrz 🙂

oklaski stanisławie

oklaski stanisławie

oklaski stanisławie sala weselna

Brak Komentarzy
Skomentuj