Blog

Estera Figura - Fotografia / Sesja miłosna  / Warsztaty fotografii ślubnej – Wyspa Sobieszewska

Warsztaty fotografii ślubnej – Wyspa Sobieszewska

Sezon ślubny 2018 roku już za mną, ze względu na pogodę, pracy jest trochę mniej więc to idealny moment aby skupić się jeszcze bardziej na swoim rozwoju 🙂 Tym razem wybrałam Warsztaty fotografii ślubnej u Łukasza Sienkiewicza –creamyphotography.  W jego pracach spodobał mi się bardzo filmowy styl reportażu ślubnego, mimo, że ciemna obróbka nie jest aż tak bliska mego serca to skupiałam się bardziej na tym jak on współpracuje z klientem oraz jak spotkać osoby, które nadają na tych samych falach by zdjęcia sprawiały przyjemność każdej stronie.

 

Warsztaty odbyły się na Wyspie Sobieszewskiej w Starej Wędzarni.  Stara Wędzarnia stoi nad brzegiem Wisły, w odległości przyjemnego spaceru do plaży, więc z obu stron otaczała nas woda, to klimatyczne miejsce jest w zasięgu 15 minut samochodem od Centrum Gdańska ale jednocześnie jest to spokojne miejsce idealne na odpoczynek.

 

Podczas warsztatów odbyła się również część praktyczna, to zawsze najbardziej wyczekiwany przeze mnie moment. Mimo mrozu, wiatru i czerwonych nosów nie mogliśmy narzekać ponieważ nie my zdejmowaliśmy kurtki do zdjęć tylko nasi modele Zosia i Szymon .  Serdeczne podziękowania dla nich ponieważ nie łatwo jest zachowywać się naturalnie przed tyloma aparatami.

Bogatsza o nową wiedzę, doświadczenia i znajomości mogę wchodzić w sezon 2019.

.

Dwie rzeczy, które najbardziej zapamiętam z tych warsztatów to :

  1. słowa Łukasza ” ostrość jest przereklamowana”
  2. ruchome zdjęcia  ( może nie będę się chwalić pierwszym gifem wykonanym na Milenie (uwierzcie na słowo, że wyszedł sztos hihi) to na pewno będę chwalić się następnymi i udoskonalać tą dziedzinę )

 

 


Brak Komentarzy
Skomentuj