Blog

Estera Figura - Fotografia / Sesja miłosna  / Szczecin Wały Chrobrego – Ola i Mikołaj

Szczecin Wały Chrobrego – Ola i Mikołaj

Szczecin miasto zieleni.

Dlaczego ? Bo dużą jego część zajmują parki. O tak , parków można spotkać tu sporo, ja sama zwiedziłam ich aż 4 podczas mojego krótkiego pobytu w Szczecinie. Znalazłam się w tym mieście dzięki naszym przyjaciołom, którzy z okazji naszej rocznicy ślubu wykupili nam pobyt w mieście Szczecin a spaliśmy w Grand Park Hotel.

Pobyt krótki bo tylko 3 dniowy, byłam z mężem i moim synkiem więc wiedziałam, że spędzimy go spacerując i zwiedzając rytmem syna 🙂

Przez Instagram poznałam bardzo sympatyczną parkę z tego miasta. Ola wysłała mi pierwsze zdjęcie ze swoim kociakiem i nie mówię tu o Mikołaju, choć też był na zdjęciu 😛 🙂 Niestety zdjęcia odbyły się bez tego kociaka.  Już od pierwszych zdań nadawałyśmy na podobnych falach co bardzo mnie ucieszyło! Jako miejsce, mimo ogromu parków wybrałam charakterystyczne Wały Chrobrego,  które leżą wzdłuż Odry. Zależało mi na surowy klimacie zdjęć bez zieleni (bo takich u mnie sporo) i się udało.

Miłość , miłość i jeszcze raz szczęście , takie emocje aż były od Oli i Mikołaja podczas tej sesji. Czuli się przy sobie naprawdę dobrze. Wszystko było idealne do tego stopnia, że w pewnym momencie wyszło dla nas słońce.

Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się spotkamy 😉

 

 

 

Zobacz też:

Sesja narzeczeńska Paulina i Irek

 

1 Comment
Skomentuj