Blog

Estera Figura - Fotografia / Brak kategorii  / Ślub Kwidzyn Sesja ślubna Lubiąż Julii i Pawła

Ślub Kwidzyn Sesja ślubna Lubiąż Julii i Pawła

Ślubny początek życia…

Piękna historia ślubna  Juli i Pawła zaczęła się w Kwidzynie. Gdy tylko weszłam na przygotowania Pawła, które odbywały się w Białym Dworze niedaleko Kwidzyna od razu czułam pozytywną energię.

Paweł w towarzystwie dwóch świadków oraz Taty spędzał poranek przed swoim wielkim dniam. Mimo, że stres na pewno był to atmosfera, którą wspólnie tworzyli powodowała, że można było o nim szybko zapomnieć 🙂 To ważne, by tego dnia byli obok Was najbliższe osoby, wtedy wszystko idzie jakby łatwiej, szybciej i milej.

Julia przygotowywała się w swoim domu rodzinnym. Pomagała jej przyjaciółka , mama i babcia. Czuć było, że więzi rodzinne to mocna rzecz!

Kiedy Paweł przyjechał do Julii było już tylko magicznie… sporo wzruszeń, uścisków , spojrzeń wdzięczności powodowały, że ten dzień.. ICH dzień był czymś naprawdę magicznym.

Dekoracje na sali ślubnej nawet mnie wstrzymały o oddech a to wszystko za sprawą niezawodnej Kamili z Fabryki Pasji, kolor przewodni był mocny, wyraźny i taki miał być. Muszę przyznać bordo i złoto to przepiękne połączenie i bardzo eleganckie.

Całości uroku dodał Prosseco Van od Agnieszki z No i Pięknie – Aga swoim urokiem czarowała tak, że prosseco schodziło szybciej niż by się mogło wydawać 😛

A na koniec wspomnieć muszę o naszej “wisience ” na sali czyli Tortosfera i najpiękniejsze z najsłodszych słodkości od Beaty, ślinka to cieknie od samego oglądania 🙂

Wystarczy tego pisania , czas zabrać się za oglądanie relacji zdjęciowej…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesja ślubna Lubiąż

Sesja poślubna odbyła się w przepięknym miejscu niedaleko Wrocławia.

Opactwo Cystersów w Lubiążu to dzieło architektury!

Stworzyliśmy tam naprawdę spory materiał zdjęciowy.

Julia i Paweł wyglądali jakby byli stworzeni do tego miejsca, zobaczcie sami 🙂

sesja ślubna w Lubiążu

sesja ślubna Lubiąż

Lubiąż Opactwo cystersów

sesja ślubna Lubiąż

 

Brak Komentarzy
Skomentuj