Blog

Estera Figura - Fotografia / Sesja ślubna  / Sesja ślubna w stylu Boho

Sesja ślubna w stylu Boho

Stylizowana sesja w stylu Boho
To był długo oczekiwany i organizowany projekt. W głowie pojawił się już dawno ale trzeba było zorganizować do tej sesji niezawodną ekipę. Część usługodawców poznałam na alternatywnych targach w Gdańsku innych znałam już wcześniej a kolejnych przez niezawodną aplikację Instagram 🙂

Styl Boho, jest bliska mojemu sercu a że głównie ja zajmowałam się organizacją więc taki styl został przyjęty. Chata pod Sokołem – to miejsce pasowało w ten styl najbardziej idealnie w świecie. Daria nasza dekoratorka z 3dfloris o świetnych pomysłach poczuła ten klimat na momencie stworzyła piękny stół Państwa Młodych. Aby dodać nieprzeciętnego klimatu został wynajęty napis świetlny od Wypożyczalni Świetlni, mają same piękne napisy które naprawdę są odjazdowe 🙂

Ania i Kuba (modele) spadli mi z nieba, nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej pary, która po pierwsze lubi zdjęcia a po drugie dopasuje się do każdej sytuacji (zdjęcia przy aucie wyszły pięknie ale ja miałam sweter i kurtkę a Ania była w cienkiej sukience i dała radę, muszę przyznać ma mocny charakter )

Karolina i Ola zadbały o makijaż i fryzurę Ani, suknia była stworzona według mojego projektu przez Salon Sukien Ślubnych Lidia Lewko, możliwość zrobienia z jednej sukni czterech kombinacji to idealne rozwiązanie szczególnie na taką sesję. Lidka i jej pracownia to naprawdę prze zdolne dziewczyny , które  dopasują suknię do osoby i stworzą ją taką jaką sobie wymarzysz!

Dj, słodki stół, prosecco van i retro auto dopełnili tą sesję. WSZYSTKIE  te elementy wpasowały się w klimat i dodały uroku zdjęciom, efekty możemy podziwiać poniżej.

sesja ślubna w stylu Boho

sesja ślubna

sesja ślubna

 

 

 

 

Film z sesji wykonała Natalia i najpiękniejsze ujęcia poniżej:Stylizowana sesja w stylu Boho

Miejsce :        Chata pod Sokołem
Dekoracje i Kwiaty :       3Dflorist
Napis Świetlny:        Świetlni 
Fotograf:       Estera Figura Fotografie
Film:       Natalia Sil – Balicka
Suknie ślubna:       Salon Sukien Ślubnych – Lidia Lewko
Biżuteria :       Laru
Słodki stół:       Słodki Stół Mojej Mamy
Fryzura :       Stylizacja fryzur Ola Szymala
Makijaż :       Karolina Jezierska Make Up
Papateria:      MRS DESIGN
Dj :      DJ Horbi
Auto :      Wedding Wagen
Prosecco Van:       Prosecco Raz
Modele :    Ania i Kuba

 

Zobacz Też :

Sesja ślubna – Willa Miłosna Kwidzyn

Brak Komentarzy
Skomentuj