Blog

Estera Figura - Fotografia / Sesja ślubna  / Miętowe Wzgórza Warsztaty Fotografii Ślubnej

Miętowe Wzgórza Warsztaty Fotografii Ślubnej

Prezent ode mnie dla mnie !

czyli po pracowitym sezonie fotograficznym czas na coś dla mojego osobistego rozwoju. Warsztaty u Malachite Meadow były moim celem już w poprzednią zimę ale przez ciążę nie udało mi się dojechać. Teraz sytuacja była zupełnie inna, wszystkie okoliczności sprzyjały więc dojechałam do Doliny Złotopolskiej gdzie odbywała się pierwsza część Warsztatów z Fotografii Ślubnej.

Dolina Złotopolska to piękny urokliwy obiekt położony niedaleko Warszawy, po przekroczeniu progu zrozumiałam dlaczego to właśnie miejsce było wybrane do zorganizowania tego właśnie wydarzenia. Piękne jasne, stylowe wnętrza, klimatyczny kominek i pyszne jedzenie umilały nam wszystkim pobyt.

Pierwszego dnia po zapoznaniu, dostaliśmy ogromną dawkę wiedzy teoretycznej a później na rozprostowanie kości były też zajęcia praktyczne z detalami. Kuba pokazał jak dobrze wykorzystać otoczenie by wpasować w nie męskie detale, Kasia za to manewrując damskimi dodatkami przekazała jak niewielkim ruchem można stworzyć instagramowy kadr.

Całym tym naszym wysiłkom towarzyszył Michał z  Subtelne Filmy Ślubne, łapał swoim trzecim okiem momenty by pokazać je później w ciekawym filmie z dziesiątej edycji warsztatów. ( Jak mi się uda to podlinkuje film w tym miejscu)

Za dekoracje stołu i kwiaty odpowiadały profesjonalne osoby z  Lada Moment Dekoracje.

 

Drugi dzień – sesja ślubna!

Na drugi dzień czekałam najbardziej bo tego dnia mieliśmy zajęcia praktyczne z Młodą Parą. Natalię i Adriana poznaliśmy dzień wcześniej więc byliśmy już oswojeni i współpraca przebiegała milej, choć i tak podziwiam ich za cierpliwość i opanowanie w sytuacji gdy tylu uczestników szkolenia celuje w nich aparatami 🙂

Sesja odbywała się w obiekcie położonym parę kroków dalej o nazwie Miętowe Wzgórza. Piękne pokoje hotelowe pomogły w uzyskaniu ciekawych kadrów, choć muszę przyznać, że najbardziej urzekła mnie sala weselna i ten niesamowity sufit. Żałuję bardzo, że nie udało się tam wykonać kilku ujęć z naszymi modelami.

O makijaż Natalii zadbała Margo Make UP , Suknia zaprojektowana przez Viola Piekut.

Tego dnia trzeba powiedzieć sobie szczerze to już była walka o kadr, Kasia z Kubą chcieli nam uzmysłowić, że podczas dnia ślubu nie ma dużo czasu i trzeba korzystać z każdej chwili.

Warsztaty u Kasi i Kuby uważam za bardzo udane, wszystko było dopracowane, wróciłam z nową wiedzą i ciekawymi pomysłami jak ulepszyć to co do tej pory robię 🙂

2 komentarze
  • Malwina
    23/12/2019 at 11:50

    Figura Boska❤❤❤

Skomentuj