Blog

Estera Figura - Fotografia / Okazje  / Iza i Krzysztof wesele Lisewski Dwór

Iza i Krzysztof wesele Lisewski Dwór

Ślub w czasie korona-wirusa.

Wesele w Lisewski Dwór

Tego dnia pogoda nie rozpieszczała, padało cały dzień, wycieraczki w aucie włączone były na maksymalną prędkość a dalej było cieżko się przemieszczać bo deszcz nie pozwolił sobie na przerwę.

Iza i Krzysiek mieli zaplanowany swój wielki dzień w dobie korona wirusa, przyjęcie dla najbliższej rodziny.

Tego dnia nikt nie był sam, Krzysiek w towarzystwie świadka i taty przygotowywał się w mieszkaniu rodzinnym a Iza w towarzystwie najbliższych jej kobiet szykowała się w swoim mieszkaniu.  O piękny makijaż Izy zadbała Alicja Stepokura Make Up, było naprawdę wesoło i miło a nikt nawet nie zwrócił uwagę na pochmurną pogodę 🙂

Ślub odbył się w Gdańsku w Kościół Rzymskokatolicki Pw. Św. Ojca Pio , na uroczystość przyszła znacznie większa część gości chcąc podziwiać i towarzyszyć młodej parze w ich jak by nie patrzeć najpiękniejszym dniu w życiu. A o oprawę muzyczną zadbała utalentowana skrzypaczka wraz z mężem z duetu  Agnieszka Sowa DuoAmor.

Po życzeniach i miłych gestach, zaproszeni goście udali się do Lisewskiego Dworu w miejscowości Gniewino, piękny dworek z historią w klimatycznym leśnym stylu dodawał uroku temu dniu.

Od początku trzymałam kciuki by choć na chwilę przestało padać, byśmy mogli zrealizować krótką sesję zdjęciową na terenie właśnie tego Dworku. Dobrze robiłam bo na sam koniec dnia deszcze ustąpiły a ja razem z Krzyśkiem i Izą mogłam zwiedzić ten klimatyczny teren.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także : Ślub i Wesele Gościniec nad Wisłą Tczew

 

Brak Komentarzy
Skomentuj