O mnie

Hej, jestem Estera i uwielbiam zatrzymywać Wasze uczucia w kadrze!

Może to brzmi nietypowo ale nie jestem fanką pozowanych kadrów dla mnie najważniejsze są naturalne emocje, które Was łączą. Zależy mi, abyście w moim towarzystwie poczuli się tak komfortowo, że będziecie potrafili podczas sesji choć na chwilę zapomnieć o aparacie w skutek czego dostaniecie ode mnie pamiątkę, która będzie cieszyć Was latami.

Od kiedy moja pasja stała się moją pracą czerpię naprawdę dużo szczęścia z każdego dnia i nieustannie odkrywam siebie.

Jestem osobą, która nie lubi monotonni i jestem ciekawa wciąż nowych doświadczeń, dlatego też mam wiele pasji. Interesuje się modą i urodą, one zmieniają się co sezon więc nigdy mnie nie znudzą:) . Szyję, gdy mam napływ weny, biegam gdy brakuje mi sił i potrzebuję dawki endorfiny oraz podróżuję… Jak powiedziała amerykańska pisarka Susan Sontag “Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście” i tak jest u mnie. Razem z mężem wyznaczamy sobie cele podróżnicze i oczywiście w miarę możliwości zawszę do nich dążymy. Wyprawy w nieznane bardzo mnie motywują. Nigdy nie wracam w te same miejsca, bo przecież jest jeszcze tyle nowych do odkrycia, że szkoda czasu na powroty. Właśnie te nowe podróże kształcą mój światopogląd na fotografię, na ludzi i miejsca.

Ale co mi daje najwięcej energii do pracy?
Wy sami! to jak mogę widzieć na własne oczy Wasze uczucia, mieć ciarki przy fotografowaniu i śmiać się do łez przy słuchaniu Waszych historii. Poznawanie nowych ludzi to wielki plusów mojej pracy.

Jestem z Kwidzyna (woj.pomorskie) ale chętnie połączę pracę z podróżą i dotrę tam gdzie sobie zażyczycie 🙂